برگزیده ها
1394/5/6 سه‌شنبه
آغاز ثبت‌ نام بدون آزمون (بر اساس سوابق تحصیلی) در دانشگاه پیام نور مرکز دماوند (تاریخ درج خبر: 6/5/94)
از 5 تا 10 مردادماه و از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org

.


معاون آموزشی دانشگاه پیام نور مرکز دماوند از آغاز ثبت‌نام بدون آزمون این دانشگاه خبر داد و گفت: به زودی هفت رشته تحصیلی جدید در مقطع کارشناسی ارشد به دانشگاه پیام نور دماوند اضافه می‌شود
.
 

مهدی یداللهی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس شرق استان تهران با اشاره به شرایط ثبت‌نام در دوره‌های بدون آزمون در دانشگاه پیام نور مرکز دماوند اظهار داشت: ثبت‌نام در دوره‌های بدون آزمون، بر اساس سوابق تحصیلی شرکت‌کنندگان  در این دانشگاه همزمان با انتخاب رشته داوطلبان کنکور سراسری انجام می‌شود.
 

وی ادامه داد: در دفترچه‌های انتخاب رشته داوطلبان، رشته محل‌های بدون آزمون دانشگاه پیام نور و همچنین مرکز دماوند مشخص شده است که داوطلبان می‌توانند این رشته‌ها را برای ورود به این دانشگاه انتخاب کنند.


معاون آموزشی دانشگاه پیام‌نور مرکز دماوند تأکید کرد: ثبت‌نام در دوره‌های بدون آزمون دانشگاه پیام‌نور، از روز گذشته همزمان با انتخاب رشته داوطلبان کنکور سراسری آغاز شده و داوطلبان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند.


یداللهی با اشاره به اینکه دانشگاه پیام‌نور مرکز دماوند از مراکز مهم دانشگاه پیام نور استان تهران است، بیان کرد: این دانشگاه به عنوان قطب دانشگاهی در شرق استان تهران است که در سال 79 با پذیرش دانشجویان در دو رشته تحصیلی جغرافیا و مترجمی زبان انگلیسی با 34 دانشجو فعالیت خود را آغاز کرده است.


وی ادامه داد: دانشگاه پیام‌نور مرکز دماوند با هدف پاسخ‌گویی به نیازهای جامعه، ایجاد رضایت‌مندی و فراهم کردن بسترهای لازم برای توسعه علمی، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه تلاش و فعالیت‌های عمده‌ خود را با تأکید بر سالم‌سازی تفکر اجتماعی تأسیس کرده است.


معاون آموزشی دانشگاه پیام ‌نور مرکز دماوند در خصوص فعالیت‌های دانشجویان در رشته‌های مختلف این دانشگاه تصریح کرد: مرکز دماوند دارای بیش از 5 هزار نفر دانشجوی فعال در 65 رشته و گرایش تحصیلی در مقاطع کارشناسی ارشد (سه رشتهMBA ، زبان و ادبیات فارسی و زمین‌شناسی) ، 58 گرایش متفاوت در مقطع کارشناسی و دو رشته در مقطع کاردانی است.


یداللهی خاطرنشان کرد: پیگیری‌های لازم جهت راه‌اندازی هفت رشته جدید در مقطع کارشناسی‌ ارشد صورت گرفته است که به زودی شاهد اجرای آن خواهیم بود.


برای مشاهده متن اصلی خبر که خبرگزاری فارس آن را منتشر نموده است، اینجا کلیک کنید...


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ