برگزیده ها
1398/8/12 يكشنبه
13 آبان؛ روز ملی مبارزه با استکبار جهانی گرامی باد
بیانیه دانشگاهیان دانشگاه پیام نور استان تهران به مناسبت سیزده آبان

.
بسم الله الرحمن الرحیم

سیزده آبان ۱۳۵۸، روزی افتخار آمیز برای ملت ایران و نشانه‌ای پر نور در راه عزت طلبی و استقلال خواهی پیروان خط بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (قدس سره) است.

با وجود گذشت سال‌ها از حماسه‌ی تسخیر  لانه جاسوسی آمریکا به دست جوانان پر شور دانشجو، ابعاد این اقدام جسورانه‌ی مبتنی بر بصیرت و متکی به آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی، همچنان نماد، نشانه و سرمشقی ارزشمند برای دوران کنونی است که در آن دیپلماسی، نفوذ و میدان داری فرهنگ آمریکایی سعی در مخفی کردن خوی استکباری ایالات متحده‌ی آمریکا دارد.

پیشتازی دانشجویان پیرو خط امام در موضوع دشمن شناسی و دارا بودن نگاهی فراتر از قدرت سخت و تجهیزات نظامی به دشمن، یعنی آن چه که امروز از آن به عنوان جنگ نرم یاد می‌شود، تحسین برانگیز و شایسته بررسی و مطالعه‌ی عمیق توسط نسل جوان و به ویژه دانشجویان است.

شناخت مکر و حیله‌های امروز نظام سلطه که با بودجه‌های سرسام آور در حوزه‌های غیر نظامی، ملت‌های دنیا را تهدید می‌کند، همچنین عدم اعتماد به دشمن برای پایان دادن به خباثت‌هایش با وجود اقدامات آشکار و پنهان در مجامع بین المللی و حملات گسترده رسانه ای، اطلاعاتی و تبلیغاتی از وظایف آحاد ملت‌هایی است که دل در گرو عزت، آرمان‌ها و استقلال خود دارند.

اینک در آستانه فرارسیدن سیزدهم آبان ماه، ضمن مرور و بزرگداشت حماسه‌ی افتخارآمیز تحقیر دشمن زبون، دانشگاهیان و دانشجویان دانشگاه پیام نور استان تهران اعلام می‌دارند همگام با سایر آحاد مردم در راهپیمایی ضد استکباری ۱۳ آبان شرکت نموده و با تبعیت از ولایت فقیه و سرلوحه قرار دادن رهنمود‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) امکانات آموزشی و پژوهشی خود را برای یاری رسانی به دستگاه‌های اجرایی کشور در مسیر حفظ استقلال، عزت ملی و تعالی اجتماعی به کار گیرند. اعضای این دانشگاه از عموم ملت شهید پرور ایران اسلامی دعوت می‌کنند تا با حضور پرشکوه خود در آیین‌های بزرگداشت سیزده آبان، آرمان‌های ضداستکباری و ظلم ستیزانه انقلاب اسلامی را همچون گذشته، زنده نگه دارند.


 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ