برگزیده ها
1398/8/13 دوشنبه
تمدید تا 16 آبان ماه 98
تمدید مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور/ امکان ویرایش برای متقاضیانی که قبلا ثبت نام کرده اند

.

مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور با اعلام خبر تمدید مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور تا روز پنج شنبه 16 آبان ماه سال جاری گفت: طبق اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور، کلیه داوطلبانی که تاكنون نسبت‌ به ثبت‌نام در پذيرش اين دوره‌ها اقدام ننموده‌اند، مي‌توانند براساس ضوابط مندرج در اطلاعيه فوق‌الذكر و دفترچه راهنمای مذکور و همچنين مندرجات اين اطلاعيه حداكثر تا  تاریخ ذکر شده به پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و ثبت‌نام نمایند.

به گزارش روابط عمومی، امیرحسین بهروز افزود: متقاضياني كه قبلاً نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام کرده اند  نیز با توجه به مفاد اين اطلاعيه و در صورت تمايل مي‌توانند تا تاريخ فوق نسبت به مشاهده و يا ويرايش اطلاعات ثبت‌نامي و انتخاب رشته خود اقدام کنند.

وی تصریح کرد: کلیه داوطلبان شرکت در این آزمون باید ضمن مطالعه دقیق اطلاعیه ها و دفترچه راهنمای این دوره در سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org ،  در صورت احراز شرایط لازم نسبت به تکمیل تقاضانامه ثبت نام اینترنتی در سایت مذکور اقدام کنند.

وی زمان برگزاری آزمون نوبت بیستم كارشناسي‌ ارشد فراگير دانشگاه پيام نور را در روز جمعه 22 آذرماه سال جاری اعلام کرد و افزود: داوطلبان برای دریافت کارت شرکت در آزمون باید از روز سه ‌شنبه مورخ 19 لغايت روز پنجشنبه 21 آذرماه سال جاری با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به تهيه پرينت كارت شركت در آزمون و برگ راهنماي شركت در آزمون اقدام نمايند.

امیرحسین بهروز ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی داوطلبان گفت: جزئیات نحوه ثبت نام در دوره فراگیر دانشگاه پیام نور نوبت بیستم در اطلاعیه سازمان سنجش که لینک آن برای داوطلبان در ذیل این خبر قرار داده شده، موجود است و لازم است داوطلبان عزیز ضمن مطالعه دقیق این اطلاعیه و دفترچه راهنما نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

شایان ذکر است، دانشگاه پیام نور در راستای رفع دغدغه پرداخت شهریه دانشجویان، ضمن عقد قرارداد با چندین بانک، امکان استفاده از تسهیلات وام با کارمزد یک و 4 دهم درصد را برای کلیه دانشجویان این دانشگاه فراهم کرده و دانشجویان عزیز از بدو ثبت نام در دانشگاه می توانند از این تسهیلات برای پرداخت کل شهریه خود استفاده کنند.

تعیین شهرمحل برگزاری امتحانات پایان ترم به انتخاب دانشجو، پایین ترین شهریه دانشگاهی، اختیاری بودن حضور در کلاس های درس، شرایط ویژه برای کارمندان، شاغلین و بانوان خانه دار، سهولت در مهمانی در شهر مورد نظر دانشجوو برگزاری کلاس های درس به صورت حضوری، نیمه حضوری و الکترونیکی (ترکیبی) از مهم ترین مزایای دانشگاه پیام نور است.


توجه: برای مشاهده اطلاعیه راهنمای ثبت نام، دریافت دفترچه راهنما و مشاهده لیست رشته ها، اینجا کلیک کنید


🔴✅🔴 توجه: رشته های دارای ظرفیت پذیرش دانشگاه پیام نور مرکز دماوند در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر (نوبت بیستم)
🔻مديريت كسب و كار گرايش استراتژی
🔻مديريت كسب و كار گرايش انرژی
🔻مديريت كسب و كار گرايش بازاريابی
🔻مديريت كسب و كار گرايش رفتار سازمانی و منابع انسانی
🔻مديريت كسب و كار گرايش سيستمهای اطلاعاتی و فناوری اطلاعات
🔻مديريت كسب و كار گرايش عمليات زنجيره تأمين
🔻مديريت كسب و كار گرايش فناوری
🔻مديريت كسب و كار گرايش مالی
🔻مديريت منابع انسانی گرايش مديريت منابع انسانی اسلامی
🔻زبان و ادبيات فارسی
🔻جغرافيا و برنامه ريزی روستايی گرايش برنامه ريزی كالبدی- فضايی
🔻علوم زمين گرايش چينه نگاری و ديرينه شناسی

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ