برگزیده ها
1398/7/30 سه‌شنبه
مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور خبر داد:
آغاز ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور (نوبت بیستم)

.


مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور گفت: ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور بهمن ماه سال 98 (نوبت بیستم) از روز دوشنبه 29 مهرماه آغاز و تا روز چهارشنبه 8 آبان ماه ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی، امیرحسین بهروز افزود: کلیه داوطلبان شرکت در این آزمون باید ضمن مطالعه دقیق اطلاعیه و دفترچه راهنمای این دوره در سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org ،  در صورت احراز شرایط لازم نسبت به تکمیل تقاضانامه ثبت نام اینترنتی در سایت مذکور اقدام کنند.

وی زمان برگزاری آزمون نوبت بیستم كارشناسي‌ارشد فراگير دانشگاه پيام نور را در روز جمعه 22 آذرماه سال جاری اعلام کرد و افزود: داوطلبان برای دریافت کارت شرکت در آزمون باید از روز سه ‌شنبه مورخ 19 لغايت روز پنجشنبه 21 آذرماه سال جاری با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به تهيه پرينت كارت شركت در آزمون و برگ راهنماي شركت در آزمون اقدام نمايند.

امیرحسین بهروز ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی داوطلبان گفت: جزئیات نحوه ثبت نام در دوره فراگیر دانشگاه پیام نور نوبت بیستم در اطلاعیه سازمان سنجش که لینک آن برای داوطلبان در ذیل این خبر قرار داده شده، موجود است و لازم است داوطلبان عزیز ضمن مطالعه دقیق این اطلاعیه و دفترچه راهنما نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی در پایان یادآور شد: با توجه به تأثير 20 درصدي معدل دوره‌ كارشناسي، اكيداً توصيه مي‌ شود كه داوطلبان، معدل دوره كارشناسي خود را با توجه به توضيحات مندرج در دفترچه با دقت درج نمايند.

شایان ذکر است، دانشگاه پیام نور در راستای رفع دغدغه پرداخت شهریه دانشجویان، ضمن عقد قرارداد با چندین بانک، امکان استفاده از تسهیلات وام با کارمزد یک و 4 دهم درصد را برای کلیه دانشجویان این دانشگاه فراهم کرده و دانشجویان عزیز از بدو ثبت نام در دانشگاه می توانند از این تسهیلات برای پرداخت کل شهریه خود استفاده کنند.

تعیین شهرمحل برگزاری امتحانات پایان ترم به انتخاب دانشجو، پایین ترین شهریه دانشگاهی، اختیاری بودن حضور در کلاس های درس، شرایط ویژه برای کارمندان، شاغلین و بانوان خانه دار، سهولت در تغییر رشته و مهمانی در شهر مورد نظر دانشجوو برگزاری کلاس های درس به صورت حضوری، نیمه حضوری و الکترونیکی (ترکیبی) از مهم ترین مزایای دانشگاه پیام نور است.


لینک 1 : اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در باره شرايط و ضوابط، تاريخ و نحوه ثبت نام در آزمون كارشناسي ارشد فراگير دانشگاه پيام نور بهمن ماه سال 1398 (نوبت بيستم)


لینک 2 : دفترچه راهنمای پذیرش دوره های فراگیر تحصیلات تکمیلی ( دانش پذیری کارشناسی ارشد ناپیوسته پیام نور ) پذیرش بهمن ماه سال 1398 (نوبت بیستم)

 

🔴✅🔴 توجه: رشته های دارای ظرفیت پذیرش دانشگاه پیام نور مرکز دماوند در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر (نوبت بیستم)
🔻مديريت كسب و كار گرايش استراتژی
🔻مديريت كسب و كار گرايش انرژی
🔻مديريت كسب و كار گرايش بازاريابی
🔻مديريت كسب و كار گرايش رفتار سازمانی و منابع انسانی
🔻مديريت كسب و كار گرايش سيستمهای اطلاعاتی و فناوری اطلاعات
🔻مديريت كسب و كار گرايش عمليات زنجيره تأمين
🔻مديريت كسب و كار گرايش فناوری
🔻مديريت كسب و كار گرايش مالی
🔻مديريت منابع انسانی گرايش مديريت منابع انسانی اسلامی
🔻زبان و ادبيات فارسی
🔻جغرافيا و برنامه ريزی روستايی گرايش برنامه ريزی كالبدی- فضايی
🔻علوم زمين گرايش چينه نگاری و ديرينه شناسی

 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ