برگزیده ها
1398/4/9 يكشنبه
دکتر کریمی؛ معاون پژوهش و فناوری دانشگاه پیام نور در گفتگوی زنده با شبکه خبر:
«پیام من» کاربردی ترین اپلیکیشن اطلاع رسانی، آموزشی و پژوهشی دانشجویی کشور است.

.


معاون پژوهش و فناوری دانشگاه پیام نور با حضور در گفتگوی با محور فناوری اطلاعات شبکه خبر به بیان دستاوردهای دانشگاه پیام نور در حوزه فناوری های نوین آموزشی و پژوهشی و برنامه های دانشگاه در زمینه کارآفرینی با بهره مندی از این فناوری ها پرداخت. 

به گزارش اداره کل روابط عمومی، دکتر کریمی با بیان تعریف سواد در عصر جدید افزود: امروزه در دنیایی به سر می بریم که باسواد فردی شناخته می شود که بتواند از آموخته ها و دانسته های خود برای تغییر زندگی و جامعه بهره مند شود.


 


وی افزود: کشورهایی که در این حوزه پیشگام شده اند توانسته اند با توانمندسازی نیروی انسانی و پیاده سازی بسترهای الکترونیکی برای فرآیندهای مختلف، گوی سبقت را در حوزه های مختلف بربایند.

وی در خصوص پیاده سازی سیستم های نوین آموزشی در دانشگاه پیام نور اظهار داشت: دانشگاه پیام نور به عنوان یک دانشگاه باز نسل سه، بهره گیری از سیستم های نوین را به صورت کاربردی پیاده سازی نموده است که برگزاری آزمون های آنلاین الکترونیک یکی از این اقدامات و از ویژگی های منحصر به فرد دانشگاه پیام نور است.

عضو هیات رئیسه دانشگاه پیام نور با اشاره به راه اندازی سامانه هوشمند اطلاع رسانی دانشگاه گفت:  اپلیکیشن "پیام من"، اولین اپلیکیشن رسمی دانشگاه پیام است و کاملا منطبق با ذائقه و نیاز دانشجویان و اساتید طراحی شده است.


 

 

دکتر کریمی افزود: دسترسی های ویژه پیام من به نمرات، پرونده تحصیلی، بانک های مقالات و کتب، برنامه های کلاسی، ارتباط سهل با اساتید، اطلاعیه های اطلاع رسانی، همایش ها، برنامه های کارآفرینی استارتاپ ها، ... اکثر نیازهای اساتید و دانشجویان را فراهم می کند. همچنین به منظور سهولت هرچه بیشتر، محتوای الکترونیک دروس و کتب دانشگاه به زودی در سامانه پیام من در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت. 

وی از ویژگی تعاملی این سامانه خبر داد و افزود: با توجه به عضویت استادان و کارمندان دانشگاه، دانشجویان به راحتی می توانند به استاد یا کارشناس خود دسترسی داشته باشند.

شایان ذکر است؛ لینک دسترسی به سامانه «پیام من» هم اکنون در آدرس http://apps.pnu.ac.ir قرار گرفته و قابل نصب می باشد.


امكانات این نرم افزار به شرح زير است:

-دسترسي ساده به پرونده تحصيلي و آموزشي 
-دريافت اطلاعيه هاي رسمي دانشگاه
-مشاهده تقويم آموزشي
-دسترسي به منابع علمي دنيا
-كلاس هاي مجازي و چندرسانه اي
- اطلاعات همايش و گردهمايي ها
-اخبار دانشگاه
-ارتباط با اساتيد
 


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ