برگزیده ها
1396/10/6 چهارشنبه
تمدید مهلت ثبت نام بدون آزمون (پذیرش براساس سوابق تحصیلی) در 40 رشته و گرایش مختلف مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور مرکز دماوند تا 15 بهمن ماه 96 (تاریخ درج خبر: 6/10/96)
توجه: داوطلبانی که تا 30 بهمن 96 موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی و یا کاردانی می شوند نیز می توانند در این مرحله، ثبت نام نمایند.

.به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت نام بدون آزمون (پذیرش براساس سوابق تحصیلی) مقطع کارشناسی می رساند؛

مهلت ثبت نام در آن دسته از رشته های تحصیلی دانشگاه پیام نور که ظرفیت آنها هنوز تکمیل نشده است، تا 15 بهمن سال جاری تمدید شد.

لذا متقاضیان می توانند ضمن خرید کارت اعتباری از سایت سازمان سنجش و انتخاب گزینه «سریال ثبت‌نام پذیرش دانشجو صرفا براساس سوابق تحصیلی در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و پیام نور مهر 1396» و با همراه داشتن مدارک لازم (شناسنامه، کارت ملی، عکس پرسنلی، مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی، مدرک نظام وظیفه (آقایان)) برای انجام مراحل بعدی ثبت نام به واحد آموزش دانشگاه پیام نور مرکز دماوند مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است، کلیه متقاضیان به شرط اخذ مدرک تحصیلی تا پایان نیمسال اول سال تحصیلی 97-1396 مجاز به ثبت نام و شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت می باشند و در صورت عدم اخذ مدرک تحصیلی تا تاریخ 30/11/96 از سوی متقاضیان، ثبت نام و اعلام قبولی آنان کان لم یکن تلقی می شود.


توجه داشته باشید؛ آغاز به تحصیلِ کسانی که در این مرحله با خرید سریال، نسبت به ثبت‌نام در دانشگاه مبادرت ورزند، نیم‌سال دوّم سال تحصیلی ۹۷-۹۶ (بهمن‌ماه 96) خواهد بود.


لینک خرید کارت اعتباری ثبت نام از سایت سازمان سنجش (سریال ثبت‌نام پذیرش دانشجو صرفا براساس سوابق تحصیلی در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و پیام نور مهر 1396): 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ