برگزیده ها
1396/3/30 سه‌شنبه
تبلیغات برخی موسسات درخصوص پذیرش فراگیر دانشگاه پیام نور غیرقانونی است (تاریخ درج خبر: 30/3/96)
ثبت نام و برگزاری آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور صرفا از طریق سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود و این دانشگاه برای هیچ موسسه ی آموزشی مجوزی را جهت ثبت نام از داوطلبان و یا پذیرش ایشان صادر نکرده است و با هیچ موسسه ای در این رابطه همکاری ندارد.

.مدیرکل روابط عمومی دانشگاه پیام نور با هشدار به داوطلبان تحصیل در دوره‌ های فراگیر کارشناسی ارشد این دانشگاه گفت: تبلیغات موسسات درخصوص پذیرش فراگیر دانشگاه پیام نور غیرقانونی است.


محمد محسن صدر در خصوص شیوه ثبت نام و پذیرش کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور گفت: این دانشگاه برای هیچ موسسه ی آموزشی مجوزی را جهت ثبت نام از داوطلبان و یا پذیرش ایشان صادر نکرده است و با هیچ موسسه ای در این رابطه همکاری ندارد.


وی گفت: بارها اعلام شده است که همه موسسات آموزشی که با استفاده از نام و اعتبار این دانشگاه فعالیت و تبلیغ می‌کنند، فعالیتشان تحت این عنوان غیرقانونی است.


صدر افزود: جزئیات، شرایط و ضوابط شرکت در دوره های فراگیر مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور صرفا از طریق سایت اینترنتی سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org و در پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور به نشانی pnu.ac.ir به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.


وی در پایان گفت: پذیرش فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور صرفا از طریق آزمون پذیرش همزمان سازمان سنجش انجام خواهد شد و ادعای موسساتی که در این خصوص تبلیغات می کنند غیرقانونی بوده و دانشگاه از طریق مراجع ذی صلاح مسائل را پیگیری خواهد نمود.


گفتنی است دانشگاه پیام نور هیچ گونه مسئولیتی در قبال این موسسات ندارد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ