برگزیده ها
1395/2/21 سه‌شنبه
خبرگزاری رسمی دانشگاه پیام نور ( یوپنا ) افتتاح شد (تاریخ درج خبر: 21/2/95)
دکتر فرهادی: دانشگاه پیام نور؛ دانشگاه نور، آگاهی، علم و دانش است که می تواند در زمینه های علمی، اقتصاد مقاومتی، تاسیس شرکت های دانش بنیان و تربیت انسانهای فرهیخته نقشی ارزنده ایفا نماید.

.


خبرگزاری رسمی دانشگاه پیام نور ( یوپنا ) توسط وزیر علوم، تحقیقات و فناوری افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری یوپنا، صبح امروز طی بازدید دکتر محمد فرهادی از دانشگاه پیام نور، خبرگزاری رسمی این دانشگاه به آدرس www.upna.ir افتتاح شد و در دسترس کاربران قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر فرهادی با حضور در خبرگزاری یوپنا، ارتقای دانشگاه پیام نور در تمامی عرصه های علمی، پژوهشی، اختراعات، فرهنگی و آموزشی را قابل تقدیر دانست و گفت: دانشگاه پیام نور با قدمت نزدیک به 30 سال، بسترهای توسعه آموزش عالی و عدالت آموزشی را فراهم کرده و امروز شاهد موفقیت این دانشگاه در تمامی عرصه های علمی، پژوهشی و اجرای روش های نوین آموزش الکترونیکی و فرهنگی هستیم.
وی با اشاره به نمایشگاه دستاوردهای فناورانه دانشگاه پیام نور گفت: فعالیت های چشمگیر دانشگاه پیام نور در زمینه محصولات کشاورزی، مهندسی صنعتی، پزشکی و ثبت اختراعات درخور توجه و قابل تقدیر است.


وزیر علوم، محصولات فرهنگی و دستاوردهای کرسی های آزاد اندیشی دانشگاه پیام نور را منابع ارزشی غنی دانست که می تواند مورد بهره برداری قرار گیرد.


دکتر فرهادی با عنوان اینکه دانشگاه پیام نور امروز توانسته در عرصه های بین المللی و توسعه مراکز خارج از کشور بدرخشد، ابراز امیدواری کرد که این دانشگاه با تقویت زیرساخت های آموزش الکترونیکی و ایجاد رشته های جدید بتواند در گسترش مرزهای دانش موثر باشد.


وی در پایان گفت: دانشگاه پیام نور، دانشگاه نور، آگاهی، علم و دانش است که می تواند در زمینه های علمی، اقتصاد مقاومتی، تاسیس شرکت های دانش بنیان و تربیت انسانهای فرهیخته نقشی ارزنده ایفا نماید.


گفتنی است، امروز با حضور دکتر فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، نمایشگاه دستاوردهای فناورانه دانشگاه، گنجینه کتب، 31 عنوان کتاب فرهنگی، مرکز نوآوری و کارآفرینی و خبرگزاری یوپنا رونمایی شد.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ